ETKİNLİK TAKVİMİ

Tüm turnuvalar için kaydınızın onaylanması adına kayıt işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra discord.gg/gamify adresine girmeniz  gerekmektedir. Turnuva saatinden 1 saat önce turnuvaya ilişkin rolünüzü almış olmanız gerekmektedir.

Yaklaşan hiç etkinlik yok

100.000'den fazla oyuncunun sosyalleşme alanı Gamify; tüm oyunların eğlenceli turnuvalarının online olarak düzenlendiği, nakit para ödüllerinden ekran kartına, monitörden, oyuncu ekipmanlarına, RP, epin, Battle.net hediye kartına kadar büyük ödüllerin dağıtıldığı, oyun haberlerinin paylaşıldığı, çeşitli yarışmaların ve düzenli olarak çekilişlerin yapıldığı bir oyun platformudur.

Oyunsever takipçilerimizin desteği ile oyun dünyasının nabzını tutmaya, tüm gamerlara oyun dünyasından en güncel haberleri vermeye ve rekabeti seven tüm oyunculara bol ödüllü turnuvalar düzenlemeye devam edeceğiz!

 

En sevilen oyunların; Apex, Hearthstone, PUBG Mobile, Brawlhalla, COD Mobile, Rocket League, Rainbow Six Siege, Fortnite
ve daha birçok oyunun dev ödüllü turnuvaları için kayıt yaptırmayı, duyurular için Gamify Discord kanalına giriş yapmayı ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!